Katedra Prawa Cywilnego WPiA UJ Katedra Prawa Cywilnego WPiA UJ Katedra Prawa Cywilnego WPiA UJ Katedra Prawa Cywilnego WPiA UJ Katedra Prawa Cywilnego WPiA UJ Katedra Prawa Cywilnego WPiA UJ

Szanowni Państwo, 

zapraszamy studentów II-V roku na kierunku prawo na rekrutację do drużyny reprezentującej WPiA UJ w międzynarodowych konkursach mediacyjnych - w tym w INADR Law School Mediation Championships 2020 - najstarszego konkursu z zakresu mediacji na świecie.

Osoby posługujące się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym, gotowe do pracy, chcące rozwijać warsztat umiejętności niezbędnych dla każdego prawnika i gotowe wyprobować się na arenie międzynarodowej  - zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji do Jagiellonian Mediation Team.
 
Troje studentów będzie miało możliwość wyjazdu na Championships,  które odbywają się w marcu 2020 r. w Chicago. W poprzednich latach reprezentacja naszego Wydziału odnosiła liczne sukcesy, w tym zdobywała nagrody indywidualne oraz grupowe reprezentując UJ w finałach i półfinałach w kategorii mediator i advocate/client team.  

Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się w piątek 18. października od  godz. 15.15 w sali 12 w budynku Wydziału przy Krupniczej 33a. W tym dniu zapraszamy chętnych na rozmowę kwalifikacyjną  i udział w grze symulacyjnej. Prosimy o zabranie ze sobą CV w języku angielskim.  

Wszystkich chętnych zapraszamy także na spotkanie informacyjne,  które odbędzie się w piątek 4. października o godz. 15.15 w sali 12 przy Krupniczej 33a.  W czasie spotkania opowiemy o konkursach i odpowiemy na wszystkie Państwa pytania (udział w tym spotkaniu nie warunkuje udziału w rekrutacji).

Drużyna jest przygotowywana w ramach warsztatów Preparatory workshop for the international mediation and negotiation competitions organized by International Academy of Dispute Resolution - Workshop WPA-10.P-3265 , przedmiotu na który zarejestrować się można bezpośrednio u prowadzących (nie poprzez USOS). 
 
Natomiast wszystkich zainteresowanych tematyką negocjacji mediacji zapraszamy na warsztaty prowadzone w semestrze zimowym Civil and Commercial Mediation and Negotiation - Dealmaking Workshop WPA-10.P-3283.

W razie pytań prosimy o kontakt mailowy z prowadzącymi zajęcia: Agnieszką Górą (agnieszka.k.majka@gmail.com) i  Jackiem Czają (jacek.czaja92@gmail.com).

Do zobaczenia!

Zapraszamy

na rekrutację do drużyny reprezentującej WPiA UJ w

międzynarodowych konkursach mediacyjnych!


18.10.2019

Więcej informacji
XI Kolokwium Jagiellońskie. Aktualne zagadnienia prawa spadkowego

 

 

12 kwietnia 2019

Aula B, Centrum Dydaktyczne WPiA UJ

ul. Krupnicza 33a w Krakowie

Rejestracja
#blockchain

Cykl 4 wykładów prowadzonych przez pracowników IBM

o technologii blockchain i jej wpływie na branżę prawniczą.

Wstęp wolny!

Więcej informacji
Akademicki Projekt Kodeksu Cywilnego

 

Zapraszamy do zapoznania się z pracami nad Akademickim Projektem Kodeksu Cywilnego.

Przejdź na stronę AKPC